stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

giro.ohari.eu

Kniha návštěv

Vložit nový příspěvek >>
 • Vloženo: 28.09.2011, 22:03:38 D&Matilda
  blog máte super ale naživo jste byli ještě lepší !! http://mydoggiematilda.blogspot.com/

  Odpověď:
  Až tak??? Děkujeme moc :-)) Určitě se zase potkáme. Matilda už má určitě zahojenou ťapku že?? Je statečná, že ani nekníkla na té prochajdě.
 • Vloženo: 24.09.2011, 14:22:43 Ivča a holky
  Ahojky, jak se máte?? Ve středu na státní svátek se koná hromadná prochajda, tak mě napadlo vás o ní informovat :-). Více info na: http://princezna-maja.webnode.cz/akce/planujeme-vylet/ . My tam určitě jdeme. jinak se mějte hezky a užívejte poslední teplé dny začínajícího podzimu. Ivča a holky -> www.bajoteam.weebly.com
 • Vloženo: 21.09.2011, 15:22:59 Petra a Dury
  Ahojda.Supr.Do prahy nepojedeme letos už jen tuto sobotu Polsko a pak až příští rok se do toho obujeme.Zatím hlásím pořád mezitřídu durášek je starší 15.3.2010

  Odpověď:
  My půjdeme až do Brna v lednu a v únoru na DUOCACIB. Ale kam ho zařadím ještě nevím. Ale tam bychom se mohli určitě potkat. Tak držíme v Polsku palce
 • Vloženo: 18.09.2011, 21:09:05 Jana a Darlen
  Tak ještě jednou tady, Jani, obr gratulace ke krásnému úspěchu ve velké konkurenci v Brně a k juniorovi!!! Podle fotek si Dip titul rozhodně zasloužil, a panička na tom má určitě taky zásluhu, postoj jste nacvičili parádně! :) Těšíme se, že Vás brzy uvidíme, co takhle příští víkend, nechystáte se k rodičům?
 • Vloženo: 11.09.2011, 14:24:05 Jana, Darlenka a Barny
  Ahoj Janí a Dipe! Teda koukáme, jak jste měli parádní prázdniny, k úspěchům na výstavě jsem už gratulovala na FB, ale tak proč to nezopáknout i tady, moc gratulujeme, jste pašáci!!! :)
  Držíme palce i v dalším výcviku a výstavách! :) Mimochodem, brácha Dury myslím teď do Brna nejede, ani my ne, možná do Prahy, uvidíme, slečna Darlen má totiž na přelomu října a listopadu hárat :)
  Mějte se fajn a těšíme se, že se zase někdy někde potkáme! :)
  www.madarskyohar.ohari.eu
 • Vloženo: 29.08.2011, 21:43:36 Petra a Dury.
  www.durcas-vizsla.ohari.eu

  Ahoj Jani.Páni gratulujem opožděně k výsledkům v Brně to je velký úspěch.Držíme palce i nadále a je velmi pravděpodobné že se i v některém z kruhů i jednou potkáme =).

  Odpověď:
  Peti, pokud pojedeš teď do Brna, tak se určitě potkáme. Nebude to žádný med. Je nás tam 5. A to jsem ho chtěla přihlásit do mezitřídy. Tam jsou jenom 2 :-))) No nic tak příště. Ty budeš asi v mezitřídě že. Dury je starší.
 • Vloženo: 04.08.2011, 13:28:06 Terka + Chester + Tyler
  Ahoj, děkujeme moc :-). My vám taky moc gratulujeme k úspěšnému víkendu v Brně! Tak ještě jeden titul a Junioršampion bude doma ;-)
  www.vymar-lab.webnode.cz
 • Vloženo: 23.07.2011, 21:16:39 Ivča a holky
  No, je opravdu krasaveček :-). Já sem s Afy začala dělat agility a trenérka si z nás dělá srandu, že mám trochu jinou borderku :-D. Je šíleně rychlá, takže mám co dělat. Budeme muset pracovat na vysílačkách, jinak by to nešlo :-). Taky moc děkuju za pochvalu stránek:-). Přes prázdniny v Brně moc nejsem, takže spíš až začne semestr. Jo já myslím, že se spolu vylítají, ona je Afy venku neunavitelná a blázen do balonku, takže když chci aby si hrála se psy, nesmím jí ho ani ukázat, jinak má zatmění :-D. Takže jak se ukážu v Brně, tak se určitě ozveme :-)
 • Vloženo: 01.07.2011, 13:19:08 Ivča a holky
  Ahojky, máte moc krásné stránky a krásného psího kluka :-). Gratulujeme k výstavním úspěchům a taky ke zkoušce vloh :-). Vidím, že jste z Brna. Nechcete někdy vyrazit na společnou prochajdu? :-). Já v Brně studuju (zatím teda :-D ) veterinu a mám tam s sebou moji fenku Afy :-). Tak si užívejte hezkého počasí a mějte se hezky :-) ... www.bajoteam.webnode.cz

  Odpověď:
  Ahoj Ivčo. Děkujeme za pochvalu ohledně stránek a za gratulaci k Dipovým úspěchům. Ale ty máš stránky mnohem propracovanější. My to máme jakž takž. Nikdy jsem žádné neděla. Vlohy byly jaké byly díky rozhodčím, nejsou peníze, a tak jsme neodstupovali a nechali si tu nelichotivou II cenu. Klidně zajdeme někam na vychajdu, pokud tu budeš přes prázdniny. Jinak až ti zase začne semestr. Dip se snese snad s každým. S Afy by se mohl pěkně vylítat. Vypadá na to, že potřebuje také hodně pohybu. Studovat veterinu ti nezávidím, já bych to nedala. To by bylo na mě moc učení. Mně stačila přírodověda. Na veterinu chodím na poslušnost a dřív jsem chodila i na agility, ale na to teď nějak nebyl čas. Spíš se ubíráme loveckým směrem, protože chceme Dipa uchovnit. Třeba o něho bude někdo stát :-)) Ale zase to nehrotíme tak, aby to bylo hned. Asi to také bude trvat déle, protože to nechci dělat nucenou metodou. Dip je strašná citlivka.
 • Vloženo: 01.06.2011, 10:39:44 Sim a Grey
  www.vymar-grey.webnode.cz

  Ahoj Jani,
  co to čtu. Vy už máte zkoušky vloh?Tak to gratuluji.Přesně z toho co píšeš mám u těch vloh nahnáno.To nešťastné přivolání,to je teď moje noční můra.Jinak vidím,že si pěkně užíváte.Tímto zdravím i Janču a Darlenku.Mějte se fáááájn

  Odpověď:
  Ahoj Simčo. Děkuju. No máme splněno. Sice mizerně, ale máme. Copak to přivolání to ti srhnou jeden bod, pokud se vrátí do dvou minut. Mě se teda Dip takhle vrátí a pokud ho stihnu v tom vyběhnutí, tak ještě daunuje, ale později už má prostě zatmění a nenadělám nic. Nevím sice jaký je Grey na poli a jakou má poslušnost, ale kdybych to věděla, jak se bude Dip chovat u zvěře, tak mu mažu med kolem pusy párkem, uzeným, klobásama a vším možným. Ale vy to zvládnete lépe. Když nepůjdete na podzim ale až na jaře, tak už budeš mít dospělého a mnohem poslušnějšího psa.
Strana: předchozí  1 2 3   další
navigace: Úvodní strana > Kniha návštěv
 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2021 Web From Pixels group
design by BORI