stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

giro.ohari.eu

Kniha návštěv

Vložit nový příspěvek >>
 • Vloženo: 18.04.2011, 10:15:23 Jana, Barny a Darlenka
  Děkujeme moc za prima vycházku, moc rádi jsme Vás poznali, mám radost, že si psíci sedli a Barny nedělal ofuky;) Budeme se těšit, že Vás zas brzy uvidíme;)

  Odpověď:
  Však už Vás tam máme jako kamarády, protože si všichni rozuměli.
 • Vloženo: 12.04.2011, 12:39:29 Jana a Darlenka
  Ahoj Jani, koukám, že se Vám web pořádně rozběhl, sposuta informací a fotek! Super!
  Gratulujeme k první výstavě, z VD si nic nedělej, hrudník ještě Dipovi časem určitě zmohutní, je to ještě štěndo a pokud Vám byly vytknuty volné lokty, i to se ještě může věkem zlepšit, Dip je pořád ve vývinu, takže se hlavně nenechte odradit;) Těšíme se, že se někdy někde potkáme-nechystáš se k rodičům? Třá na velikonoce?
  Tak ať se daří, teď hlavně výcvik, budem na Vás myslet a držet pěstě na vlohy;)
  J+D
  www.madarskyohar.ohari.eu

  Odpověď:
  Ahojky Jani, děkuju za pochvalu stránek. Já se do toho musím trochu dostat. Zezačátku to byla jen tak, že uděláme Dipovi stránky, ale teď když už je má, tak je musíme aktualizovat. No a z té výstavy si nebudeme nic dělat. Budou další a hlavně jiní rozhodčí a tak. Vlohy jsou za dveřmi ale nevíme jestli půjdeme teď. To zjistíme tento a příští výkend.
 • Vloženo: 21.03.2011, 09:19:53 Sim a Grey
  www.vymar-grey.webnode.cz
  Ahoj Jani,tak koukám na vaše stránečky a jsou moc pěkný.Včerejší vychajda byla super.Přidám si vás do odkazů.Jo a jorkšír je Arnold :-D Měj se pěkně a pozdravuj

  Odpověď:
  Ahoj Simčo. Díky za příspěvek. Hned Arnolda opravím :-) To jsem teda ostuda. Hlavně buďte pilní na výstavu, kde se uvidíme. Těšíme se na Vás. Grey už určitě zase o trošku vyrostl, že?
Strana: předchozí  1 2 3
navigace: Úvodní strana > Kniha návštěv
 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2021 Web From Pixels group
design by BORI