stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

giro.ohari.eu

Kniha návštěv

Vložit nový příspěvek >>
 • Vloženo: 08.03.2013, 12:52:38 Dominika + Einar
  Díky za pěkný článek o DKK. Moc mi zvedl náladu. Už i proto, že máme také 2/2 u NKO, takže je vidět, že i tito psi na to trpí a zakrývat to tím, že se monitoring raději u toho plemene vůbec neprovádí, asi z důvodu, že existují chovní psi, kteří by pravděpodobně neplnili ani limitní "dvojky", je více než k zamyšlení. Tento článek by si měli přečíst jak odpůrci monitoringu DKK, tak i zastánci "nulové" dysplazie. Obojí je nesmyslný extrém.
  Takže ještě jednou díky a přidávám velké gratulace k uchovnění

  Odpověď:
  Ahoj Dominiko, hlavu nevěš. Já z toho byla taky mrzutá, ale co, dutý hlavy nepotopíš. A už vůbec nepřesvědčíš. Třeba náš veterinář mi říkal, když to viděl, ať s dvojkama počítám, ale že je hrozně pěknej a že určitě bude mít řadu zájemkyň. Že není přerostlý a přehnaně mohutný, jak teď většina MOK, protože se to všem líbí, jaký mají papouškovský mega hrudníky, ale plemeno se tím vlastně przní. Tak mi aspoň pozvedl náladu. Říkal i to, co jsem právě psala v článku. Je kupa psů se špatným rentgenem a dovádějí jak štěňata ve stáří. Jsou prý i plemena, která podle těch DKK kritérií, nikdy nesplní 0/0, protože prostě takové klouby mají a nic jim není. Ono je ale i důležité mít dobré zkoušky, mě to sice baví, ale nemám přístup ke všemu, nejsem tak trpělivá ve výcviku a proto i zkoušky jsou jaké jsou a nikdo neví, že to dělám chvíli, nemám zkušenosti ani vedení, cvičím max měsíc před zkouškami max dvakrát za týden, protože není čas. Ono se totiž i s úplně nevlohovým psem dají udělat výborně zkoušky pokud víš jak :-) No a naopak to jde taky samozřejmě, když se mu věnuješ málo. Což je náš případ. Na podzimkách ho vychválii, že žádný pes tak nehledal, že má excelentní nos, ale co je mi to platné, když ho nedokážu donutit, aby pracoval pro mě :-) Já nemám na to ho furt terorizovat, i když teda on by to potřeboval tvrdohlavec jeden. Je to však každého věc, jakého psa si vybere na krytí. Já jsem aspoň ráda, že se nikde nerve, není dominantní a má mě rád.
 • Vloženo: 13.02.2013, 23:26:41 Pavla ChS. Tajemství Karpat
  Ahoj Jani, procházím karty chovných psů na klubovém webu a vidím Dipa :) Gratuluju k uchovnění Dipa a ke všem těm úspěchům, které jste společně dosáhli a držíme palce, aby se naplnily plány které spolu máte . Četla jsem i článek o výsledku DKK, který jsi moc pěkně napsala ;)
 • Vloženo: 23.04.2012, 11:04:41 Terka + Chester + Tyler
  Ahoj, díky moc :-). No letos každopádně plánujem podzimky a lesky na uchovnění a možná i vodu. Kdy půjdem je zatím ve hvězdách, teď výcvik nepokračuje tak jak bych si představovala, takže ještě uvidím jestli se na podzimky vydáme na jaře a nebo až ke konci léta.... A vy pokračujete ve výcviku jak?
  www.vymar-lab.webnode.cz
 • Vloženo: 06.02.2012, 15:19:58 Jana a Darlenka (www.madarskyohar.ohari.eu)
  Ahoj Jani, takže ještě jednou tady u Vás veliká gratulace k víkendovým parádním výsledkům na Duo Cacibu, byli jste s Dipet perfektně sehraní, moc si to zasloužíte! :) Rádi jsme Vás viděli! :)
  J+M+D+N :)

  Odpověď:
  Moc děkujeme ještě jednou. Teď od nás bude do příštího roku pokoj a půjdeme po českém šampiónovi :-) Snad se Dip bude ještě za rok líbit.
 • Vloženo: 03.02.2012, 12:36:20 Terka + Chester + Tyler
  Ahoj,
  no měli jsme štěstí, že jsme toho jch tak hladce dodělali :-). Jj na duo jedu oba dny, tak se určo uvidíme :-)
  www.vymar-lab.webnode.cz
 • Vloženo: 22.12.2011, 21:10:44 Terka + Chester + Tyler
  Ahoj,
  celá naše sme?ka Vám p?eje veselé Vánoce a hodn? št?stí a úsp?ch? v novém roce 2012 :-)
  www.vymar-lab.webnode.cz
 • Vloženo: 27.10.2011, 18:49:36 Ivča a holky
  Díky moc Jani, to neva:-))), já jsem taky nějak mimo trochu teď, hodně učení . A jak se máte?
 • Vloženo: 01.10.2011, 11:00:54 Ivča a Afy
  Ahojky Jani a Dipíčku :-), posíláme odkaz na fotky z prochajdy, doufám, že se zas někdy na nějakou prochajdu domluvíme :-) http://bajopes.rajce.idnes.cz/Prochazka_v_Brne_28._9._2011/
 • Vloženo: 28.09.2011, 23:46:42 Verča s Jessie
  :) www.jessie.pise.cz
 • Vloženo: 28.09.2011, 23:46:08 Verča s Jessie
  Ahojky Jani, jsme rádi, že jsme tě dneska s Dipem tak trochu poznaly a doufám, že se ještě někdy na nějaké vycházce sejdem a když by se vám chtělo docestovat příští neděli k nám, tak pořádám vycházku (info na blogu). Mějte se kráně. :)
Strana: 1 2 3   další
navigace: Úvodní strana > Kniha návštěv
 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2021 Web From Pixels group
design by BORI